Kraniosakrální terapie, RS

Ve svém krátkém životě (33 let) jsem zažila spoustu pádů a předsudků. A vždy vycházely z jednoho-nesebeláska. Nikdo mě neučil ,že se mám mít ráda. Naopak. Naučila jsem se nemilovat se, trestat se. To se mi jevilo jako smyl mého bytí-dělání radosti druhým na úkor sebe sama. To co jsem jako dítě pobrala mě dovedlo do stádia nemocí. Nemocí z nichž ta jedna je klasickou medicínou označována jako nevyléčitelná-RS. Bohatě jsem si tedy začala užívat lékařů, nemocnic.

Má duše jasně dala najevo, že to co dělám, jak žiji, není správné. Ukázala mi, že toto není její naplnění. A ve chvíli kdy jsem narazila na video o CST jsem nemohla jinak než hltat informace, které byly na videu podávány. Pak to přišlo… Pocítila jsem, že ačkoliv jsem od základu samostatná jednotka pomoc od druhé bytosti v podobě CST může být cesta k mému uzdravení.

A pak jsem narazila na paní Haničku. Úplně si pamatuji jak jsem věděla, že tato bytost má tu sílu mi pomoci. A taky si vybavuji první návštěvu u paní Haničky. No úplně vystreslá holčička co samou nervozitou, že jde zachraňovat své zdraví-život nebyla schopná v klidu popsat co v sobě prožívá. A co udělala paní Hanička? Vzkázala abych se natáhla na lůžko ,své ruce přiložila na má chodila a myse Záchrana započala. Po hodině na lůžku odcházela holka, které se změnil život. Mysl již nebyla to co mi svazuje ruce, nohy, mě. Pocit zakotvení se v mém životě jsem skutečně pocítila až když jsem odcházela z první CST. A pokaždé když odcházím se cítím tak svá! Opravdová. Každá terapie je pro mě návrat k sobě. Milionkrát Vám děkuji paní Haničko a přeji Vám mír a lásku pro každou vteřinu Vašeho života. Děkuji.